ДЕРЖАВНІ ІНСПЕКТОРИ РАЗОМ ІЗ ГРОМАДЯНАМИ ВРЯТУВАЛИ ЛЕБЕДИЦЮ НА ЖИТОМИРЩИНІ

30 листопада поточного року, на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло повідомлення від жителя м. Житомир, про те що на р. Тетерів (в районі гідропарку) внаслідок сильного морозу замерзають білі лебеді. Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу виїхали на зазначене місце оглянули берегову лінію і саму річку, де виявили чотирьох лебедів, які знаходились на незамерзлій частині річки, неподалік берегу. 

 Одного знесиленого птаха — лебедицю, жителем м. Житомир було врятовано з крижаного полону та передано працівникам Інспекції. Знесилену лебедицю працівники Інспекції передали небайдужому жителю м. Житомир, котрий неодноразово надавав допомогу у збереженні тваринного світу в якого на р. Тетерів поблизу свого будинку облаштовано спеціальні дерев’яні утеплені «будиночки» без будь-яких огорож, в яких у вільних умовах проживає вже 4 лебеді. Вищезазначений громадянин повідомив, що лебедицю негайно огляне ветеринарний лікар, птаха буде обігріто та нагодовано. 

 Наразі, працівниками Житомирської рятувальної станції здійснюється спостереження за лебедями, тож в разі посилення морозів буде вирішуватись питання про рятування інших птахів.

Ecology map

Natural landfill? Not sure where to go? Let us know and track status solution!
Leave the appeal

NEWS DIGEST

THE MAIN THING IS IN YOUR INBOX